AXOS
I PIĘTRO

Axos Group to jedyna w Polsce certyfikowana agencja rekrutacyjna specjalizująca się w kompleksowej obsłudze zakładów produkcyjnych i centrów R&D.

Wąska specjalizacja pozwala nam na docieranie do najlepszych pracowników z obszaru Produkcji, Utrzymania Ruchu, Inżynieringu, Finansów, IT, HR/Administracji, Logistyki oraz działów wspierających zakłady produkcyjne zlokalizowane w środkowo-wschodniej Europie.

Współpracujemy z największymi firmami w naszym regionie, codziennie realizując dla nich kompleksowe procesy rekrutacyjne, obejmujące różny szczebel pracowników: począwszy od techników utrzymania ruchu, przez inżynierów oraz ekspertów w swoim obszarze, kończąc na kadrze zarządzającej danym zakładem produkcyjnym.

Wierzymy, że profesjonalna komunikacja oraz rzetelna informacja zwrotna to klucz do udanej współpracy zarówno z potencjalnymi kandydatami, jak i pracodawcami poszukującymi utalentowanych pracowników. Transparentność i wysoka elastyczność to wartości, które przyświecają nam na każdym kroku naszej działalności.

Skontaktuj się z nami i zobacz, jak wygląda nowa jakość w rekrutacji.