Nr telefonu: 22 417 31 95,  22 417 31 94

Już od 22 lat pod marką TUI dbamy o naszych Klientów na polskim rynku turystycznym. To dzięki nim możemy stale rozwijać swoją bogatą ofertę i tworzyć produkty, które pozwalają spełniać te bliższe i dalsze marzenia. Marzenia o podróżach życia.

Zależy nam, aby nasze usługi były dostępne w całej Polsce. Ofertę TUI znajdą Państwo w 71 biurach własnych TUI, w dogodnych lokalizacjach większych miast, na terenie całego kraju. To tutaj czeka na Państwa kompetentna obsługa, która doradzi i pomoże znaleźć ofertę najlepiej dostosowaną do oczekiwań. Ofertę TUI znajdą Państwo także w ponad 250 biurach agencyjnych w całej Polsce. Ponadto, oferta prezentowana jest kompleksowo na naszej stronie internetowej, w ramach której można dokonać rezerwacji online, a do dyspozycji Klientów jest również Centrum Rezerwacji, czynne 7 dni w tygodniu.

TUI Poland Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i od 2007 roku jest częścią największego koncernu turystycznego na świecie TUI Travel PLC, notowanego na London Stock Exchange.

W czerwcu i lipcu zmianie ulegają godziny funkcjonowania biura podróży TUI na 10:00 – 18:00.

  • tui