Nr telefonu:
22 208 90 28
698-772-229

QUIOSQUE tworzy kolekcje tylko dla kobiet, świetnie znając ich potrzeby. Inspirują nas kobiety takie jak Ty: otwarte na świat i nowe trendy, aktywne, świadome swego piękna.

W QUIOSQUE znajdziesz propozycje odpowiednie na każdą okazję: do pracy, na romantyczną randkę czy weekendowy wypoczynek.

Ubrania QUIOSQUE mają dobrą jakość i doskonały krój, dzięki czemu eksponują to, co najpiękniejsze, dając poczucie maksymalnego komfortu...

Kolekcje QUIOSQUE są zaprojektowane na zasadzie wzajemnie uzupełniających się linii, których asortyment można łatwo łączyć ze sobą i zestawiać według indywidualnych potrzeb.

W QUIOSQUE znajdziesz zarówno miękkie, wygodne tkaniny, subtelnie otulające sylwetkę, jak i dopasowane kroje idealnie eksponujące kobiece kształty. Szeroki i komplementarny asortyment sprawia, że możesz kupić w jednym miejscu wszystko to czego potrzebujesz, od sukienek, spódnic, spodni przez bluzki, tuniki, swetry, żakiety po kurtki, płaszcze, modne dodatki i biżuterię.

Aby uczynić zakupy jeszcze przyjemniejszymi QUIOSQUE stworzył salony, w których nowoczesność łączy się z funkcjonalnością. Subtelna kolorystyka, przestrzeń, łagodne oświetlenie. To wszystko sprawia, że zakupy w QUIOSQUE stają się chwilą relaksu w codziennym zabieganiu.

www.quiosque.pl

  • 20180626_100655
  • 20180626_100730