Nr telefonu: 22 208 90 26

Hair Concept Store zlokalizowany jest w Galerii KEN CENTER, sercu Ursynowa, do którego prowadzi jedna z głównych ulic tej części Warszawy. Tworząc nasz salon zadbaliśmy o to, by każdy z klientów czuł się komfortowo w nowoczesnym, wygodnym i estetycznie zaprojektowanym wnętrzu. KEN CENTER to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nasi klienci mogą skorzystać z wygodnego parkingu podziemnego a przy okazji wizyty w salonie z wielu innych możliwości oferowanych przez Galerię.

Fryzjerzy z Hair Concept Store zaproponują Państwu najnowsze trendy w koloryzacji, strzyżeniu oraz regeneracji i pielęgnacji włosów. Pielęgnacja włosów to nasza pasja. Przychodząc do nas oddają się Państwo w ręce osób wykonujących swój zawód z pasją. Produkty, z których korzystamy w salonie dobieraliśmy mając na uwadze pielęgnację i dobro włosów na najwyższym poziomie.

Hair Concept Store prowadzimy sprzedaż najwyższej jakości produktów do pielęgnacji. Nasi fryzjerzy doradzą Państwu jaki produkt będzie najlepszy dla Państwa włosów i pomogą wybrać najlepszą linię profesjonalnych kosmetyków. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty salonu fryzjerskiego Hair Concept Store! 

  • hairconceptstore1