I PIĘTRO

SPEAK UP WARSZAWA
UL. JÓZEFA CISZEWSKIEGO 15, WARSZAWA

Telefon
Mobile: 785 010 485  
Landline: (22) 208 91 00

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 07:30-21:30
Sob 09:00-14:00

W Warszawie Speak Up ma kilka szkół, jedną z nich jest szkoła angielskiego na Ursynowie mieszcząca przy ulicy Józefa Ciszewskiego 15. Przestronne multimedialne sale Speak Up zlokalizowane są w KEN Center, czyli w ursynowskim centrum handlowym, na pierwszym piętrze.

Profesjonalna kadra nauczycieli i native speakerów, innowacyjna metoda nauczania gwarantująca skuteczność to niewątpliwe atuty szkoły języka angielskiego Speak Up. Dlatego też każdy, kto poszukuje dla siebie najlepszego kursu angielskiego na Ursynowie powinien bez wahania wybrać Speak Up. Postępy wszystkich naszych słuchaczy są na bieżąco monitorowane, aby w pełni odpowiadały ich potrzebom. Każdy uczeń indywidualnie decyduje ile czasu chce poświecić na naukę.

Dojazd do szkoły:
Ursynów to dzielnica świetnie skomunikowana z pozostałą częścią Warszawy. Nieopodal ulicy Ciszewskiego znajdują się dwie stacje metra. Najbliższa szkole jest stacja Stokłosy, która mieści się przy Alei Komisji Edukacji Narodowej. W bezpośrednim sąsiedztwie Speak Up kursują autobusy linii nr: 193,179, 192, 195 i 210, a także linie ekspresowe nr: 504 i 503. Uczniowie szkoły Speak Up poruszający się po mieście samochodem, swobodnie mogą zaparkować na parkingach podziemnym oraz naziemnym, które znajdą w obrębie centrum handlowego.

Nie wahaj się i już dzisiaj wybierz naukę angielskiego na Ursynowie w Speak Up! 

  • speakup2
  • speakup3