deichmann1

DEICHMANN

Nr telefonu: 22 643-15-80

Z dniem 22-01-2018 zostanie zamknięty salon obuwniczy Deichmann na czas remontu. Prace potrwają około 2 miesięcy.
Wszyscy nasi stali klienci, którzy posiadają naszą kartę lojalnościową zostaną powiadomieni o otwarciu poprzez informację esemesową.

Firma DEICHMANN-OBUWIE, obecna w Polsce od 1997 roku, zajmuje się sprzedażą detaliczną obuwia i akcesoriów obuwniczych. Spółka posiada ponad 150 sklepów na terenie całej Polski. Recepta firmy DEICHMANN na sukces jest prosta: dobrej jakości, modne obuwie za przystępną cenę.

Delikatne, kwiatowe kolory, „rozmyte” odcienie pastelowe, nasycony niebieski oraz kolor czarny to paleta kolorów nadchodzącej wiosny.

W nowym sezonie rzymianki na płaskiej podeszwie lub wysokim obcasie ponownie będą jednymi z najmodniejszych modeli butów. Do lamusa nie odchodzą jednak baleriny, które doskonale pasują do modnego swobodnego stylu. Absolutnym hitem sezonu będą sandały z wysoko zabudowanym przodem i odkrytymi palcami, fasony z wysoką cholewką oraz botki z wycięciami. Modele te, często ozdobione rzemykami i plisami, idealnie odzwierciedlają dominujący w sezonie wiosennym trend, czyli połączenie luzu i ekstrawagancji.

W nadchodzącym sezonie modny mężczyzna będzie nosił sneakery w stylu retro z postarzanej skóry lub płótna typu canvas. Najmodniejsze fasony eleganckich butów mają nadal stosunkowo wąskie noski. Nowym elementem jest marszczona skóra oraz ozdobne szwy.

deichmann2deichmann3

Zapraszamy do naszego lokalu w Galerii KEN Center!